• Projekty - Projektek

• POP III
      Národný projekt Podpora pomáhajúcich profesií 3

Naša škola pokračuje v Národnom projekte Podpora pomáhajúcich profesií 3 (NP POP 3). Vďaka finančnej podpore sa nám podarilo udržať niektoré pracovné pozície a zároveň rozšíriť náš inkluzívny tím.

V rámci projektu v našej škole pracuje:

1 asistent učiteľa pre deti a žiakov so zdravotným znevýhodnením
      Miesto realizácie projektu: Základná škola Rudolfa Benyovszkého s VJM, Školská 116, 93037 Lehnice

Projekt má za cieľ prostredníctvom edukačnej podpory zo strany asistentov učiteľa a odborných a pedagogických zamestnancov (špeciálneho pedagóga a školského psychológa) implementovať princípy inkluzívneho vzdelávania a zlepšiť výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov našej školy. Veríme, že aj vďaka projektu naša škola dokáže poskytnúť kvalitné vzdelávanie všetkým žiakom s ohľadom na ich individuálne potreby.