• Tisztelt Iskolabarátok!

• A sikeres, Nadácia Volkswagen által meghirdetett, projektnek köszönhetően sikerült a Relaxparkot újabb elemekkel és esztétikus örökzöldekkel és dìszbokrokkal bővìteni.

Ma egy kisebb brigád keretében leraktuk a beton virágtartókat, beleültettük a növényeket, elültettük a dìszbokrokat és fákat.

Dicséret illeti a felső tagozat tanulóit, akik szorgalmasan dolgoztak, hogy szépüljön az iskolaudvar.

Köszönet az önzetlen segìtségért a szomszédos Szlovák Alapiskola igazgatóságának, alkalmazottainak és tanulóinak.

Külön köszönet illeti Helész Zsoltot és Bartal Tamást, akik mindvégig támogatták pályázatunkat.

A Relaxpark bővìtése a terveink szerint a tavasz folyamán folytatódik.

Köszönettel és végtelen hálával

Ozsvald Tünde igazgatònő

#együttkönyebb

• Asztalitenisz-bajnokság... 🏆🏓

• Iskolánk első ìzben rendezte meg az iskolai asztalitenisz- bajnokságát.

15 diákunk jelentkezett be, hogy heteken keresztül megmérettesse magát.

Igazán büszkék vagyunk rájuk. Az egész verseny alatt a fairplay szabályait betartva játszották le a mérkőzéseket, igazi sportolókhoz méltóan viselkedtek az ellenfelekkel szemben.

Bár kihirdettük a dobogósokat, meggyőződésünk, hogy minden résztvevő csak nyert a bajnokságban való szerepléssel.

Ezúton is biztatunk mindenkit a sportolásra!

Szívből gratulálunk mindenkinek!

1.hely - Varga Kristóf 7. osztály