• Karácsonyi szünet...

• A karácsonyi szünet pénteken, 2022. december 23-án kezdődik és 2023. január 6-ig tart. A tanìtás hétfőn, 2023. január 9-én folytatódik.

• Gyermekközpontú iskola

• A tanulók munkáját érintő törekvések:

• a lehetőségeinkhez mérten javítani az iskolában való tanulás körülményein, feltételein
            • a szakköri tevékenységek kínálatának bővítése- képzőművészeti, zenés-táncos, énekkari, szlovák konverzációs szakkörökkel, minihandball
            • lehetőséget teremteni az úszótanfolyamon, természetiskolán, sítúrán, szlovák nyelvi táboron való részvételre
            • a tanulók motiválása a jobb eredmények elérésére, az iskolai életbe való aktívabb bekapcsolódásra
            • a diákokat ösztönözni olyan viselkedési formák, technikák elsajátítására, amelyek segítik a testi-lelki egyensúly fennmaradását, ezzel csökkentve az iskolán belüli agresszivitás előfordulását
            • támogatni a helyi oktatási intézményekkel közösen szervezett rendezvények létrejöttét
            • testvériskolai viszony kialakítása Lég testvérközösségeiben működő magyarországi általános iskolákkal, melyet a gyerekek identitástudatának megerősítése is motivál
        • EduPage alkalmazás mobil eszközökön

• Hogyan lehet szülőként bejelentkezni az EduPage-be?

angol szlovák német orosz cseh Litvánia héber

A szülői fiók bejelentkezési neve az az e-mail cím, amelyet az iskolának megadott. Jelszót kapott erre a címre.
            Itt adja meg bejelentkezési adatait:

Ha megadott az iskola e-mail címét, de nem tudja a jelszót , bármikor kérheti az EduPage rendszeréből.
            A következőképpen járjon el: Nem tudom a jelszavamat, elfelejtettem a jelszavamat, a jelszavam nem működik

Ha több gyermeke van, az EduPage megmutatja az összes gyereket, akinek az iskolája megadta ezt az e-mail címét.

Ha iskolája még nem adta meg az e-mail címét , még nem jelentkezhet be szülőként az EduPage-be. Kérd meg az osztályfőnököt, hogy adja meg e-mail címét az EduPage-ben.

Ha van egy papírlapja az iskolából a diákfiók nevével és jelszavával, akkor ezzel jelentkezhet be diákként (diákfiók). Az osztályzatokat megtekintheti, de nem írhatja alá, nem írhat be elektronikus kifogásokat, nyilatkozatokat, és nem kommunikálhat szülőként az iskolával.
            Bejelentkezés - tanuló

Megjegyzések:
            - Ha különböző címeket adott meg a különböző iskolákhoz, akkor ezt az eljárást minden e-mail címnél meg kell ismételnie.
            - Ha Ön tanulóként van bejelentkezve a mobilalkalmazásban, és az iskola e-mailben elküldi Önnek a belépési adatokat a szülői fiókba, javasoljuk, hogy törölje a tanulói fiókot az alkalmazásból és jelentkezzen be szülőként.
            - Ha már van felhasználója az alkalmazásban, bármikor hozzáadhat egy másikat az alábbiak szerint: